piątek, 3 lutego

Radziemice. Pożegnanie klasy VIII

W dniu 23 czerwca  2022 r. w Szkole Podstawowej w Radziemicach odbyła się uroczysta akademia z okazji  pożegnania uczniów klasy VIII, w roku szkolnym 2021/2022.

Dla uczniów VIII klasy nadszedł wreszcie ten upragniony dzień. Ostatni dzień szkoły w roku szkolnym 2021/2022. Rozpoczną się wymarzone wakacje. Jest to dla was  chwila, kiedy opuszczicie mury szkoły,  pożegnacie swoich kolegów, nauczycieli  i wychowawcę.

Uczniowie klasy VIII skierowali w stronę nauczycieli, rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły słowa wdzięczności i podziękowań za ich pracę oraz wspólnie spędzone lata.

Od Redakcji Kuriera Radziemickiego kierujemy absolwentom Szkoły Podstawowej w Radziemicach przesłanie Wiesława Myśliwskiego:

,,Szczęścia trzeba szukać w sobie, a nie naokoło. Nikt go człowiekowi nie da, jak sam sobie go nie da. Szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie, gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają. Niektórzy w sławie i bogactwie go szukają, ale na sławę i bogactwo nie każdego stać, a szczęście jest jak woda i każdemu chce się pić. Nieraz jest go więcej w jednym dobrym słowie niż w całym długim życiu….”

Fot. FB. d. 23.06.

Red.