poniedziałek, 17 czerwca

Mileniu Radziemice – Kalendarz 2023

Ludowy Klub Sportowy Milenium Radziemice wydał Kalendarz na 2023 Rok.

Redakcja Internetowego Kuriera Radziemickiego aktywnie włącza się wsparcie dla piłkarskiego Klubu Sportowego Milenium. Redaktorzy kureirradziemicki.pl już dziś udadzą się w teren z Kalendarzem Milenium 2023.

Drodzy Czytelnicy: Inspirujmy, w szczególny sposób pożyteczną działalność Młodzieżowego Klubu Sportowego w Radziemicach, założonego 2014 r.

Dziennie Kuriera Radziemickiego czyta kilkadziesiąt Czytelników. Z wielka uwagą studiujemy Wasze spostrzeżenia, komentarze, uwagi. U progu Roku 2022 dziękujemy Wam za udział w redagowaniu artykułów i życzliwość – dla dobra Naszego Regiony!  Na szczególną uwagę zasługuje realizacja zadań wychowawczych i patriotycznych z młodzieżą. Milenium Radziemice wspaniale realizuje te zadania. Drodzy Czytelnicy: Inspirujmy, w szczególny sposób pożyteczną działalność Młodzieżowego Klubu Sportowego w Radziemicach, założonego 2014 r.

Jako Redaktor Naczelny Kuriera Radziemickiego pragnę, abyśmy byli zjednoczeni i solidarni wspólnym działaniu dla dobra naszego Klubu Sportowego Milenium, dla Regionu i Miejscowości, w których mieszkamy i pracujemy!

Dziękujemy za okazaną  życzliwość i pomoc dla LKS Milenium Radziemice.

Red. Zbigniew Pałetko