poniedziałek, 17 czerwca

Dziwne tłumaczenia…

W dniu 28 marca 2024 Mariusz Frączek, z Wrocimowic, Radny Gminy na portalu społecznościowym FB napisał oraz ujawnił dokumenty dotyczące: 1. Przetargu na wywóz śmieci, 2. Bezprawne powołanie dyrektora ŚDS we Wrocimowicach.

Dzień dobry mieszkańcy Gminy Radziemice. Trwają zebrania sprawozdawczo- wyborcze . Tak się zastanawiam dokąd będziemy słuchać na nich kłamstw Wójta i dziwnych tłumaczeń chociażby o przetargu na wywóz śmieci, gdzie na dzień dzisiejszy mamy już do zapłaty ponad 11 tysięcy kosztów . Kolejna bulwersująca sprawa to bezprawne powołanie dyrektora ŚDS Wrocimowice, gdzie za nieudolność Wójta zapłacimy razem z kosztami napewno ponad 100 TYSIĘCY zł. Wójt kłamie co zebranie w tej sprawie nawet pomimo oczywistych o jasnych informacji z sądu.

Następny artykuł dotyczy systematycznego zadłużenia  gminy na pokrycie deficytu budżetowego.

Kolejny artykuł dotyczy: Skandalicznego wykonania parkingu przed kościołem w Radziemicach, gdzie żaden element nie został wykonany poprawnie, zagraża beżpieczeństwu oraz ścieżka rowerowa od mostu na rzece Ściekłe do kościoła i dalej. W tym temacie audyt wszystko wykaże.

Red