niedziela, 19 maja

Wspieramy Milenium Radziemice

Milenium Radziemice – Kalendarz na 2023 rok

Przygotowaliśmy dla Was, naszych kibiców i wszystkich osób, które mają ochotę wesprzeć nasz klub, kalendarze na rok 2023.

Już w ten weekend przedstawiciele Milenium wyruszą w drogę po Radziemicach i sąsiednich wsiach aby dostarczyć kalendarze bezpośrednio do Waszych domów i mieszkań.

Jesteśmy świadomi że nie będziemy w stanie dotrzeć do wszystkich, więc osoby które są zainteresowane zakupem kalendarzy i chcą mieć pewność że swój egzemplarz otrzymają zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej.

Jeśli chcesz być z Milenium nie tylko w trakcie meczu ale też na co dzień, to gorąco zachęcamy do wsparcia naszej drużyny poprzez zakup przygotowanych przez nas kalendarzy. Cała zebrana kwota będzie w 100% przekazana na działalność klubu.

Red