Uwaga Mieszkańcy Gminy Radziemice!
Jutro, to jest wtorek 14 marca 2023 r. o godzinie 15:00 odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Gminy Radziemice. Zwołana przez Przedowniczącego Rady Gminy Waldemara Przeniosło na polecenie wójta gminy Marka Słowińskiego.
Jak pisze radny z Wrocimowic Mariusz Frączek będzie to:
...Prawdopodobnie po raz kolejny próba przekonywania Rady aby wziąść ok 2 miliony kredytu !!!! Na przebudowę budynku Gminy!!!!! A ludzie nie mają dróg do domów czy pól!!!! W wielu miejscach brakuje oświetlenia ulic . I ciągle słyszymy że kasy nie ma.Serdecznie zapraszam do udziału w Sesji. Może być ciekawie. Oglądajmy aby wiedzieć jak się zachowują nasi wybrańcy.
Jest mi wiadomo, że Sesja w dniu jutrzejszyn będzie licznie ogladana przez dziennikarzy, i nie tylko. Na łamach kurerradziemici.pl. bedziemy relacjowować...









